Kağıt Akordiyon Bone

Cerrahi bone olarak da bilinen kağıt akordiyon boneler hastaneler ve diğer sağlık kuruluşları, gıda üretim yerleri ve diğer hijyen gerektiren yerlere çalışanların saçlarından herhangi bir telin veya diğer istenmeyen yabancı maddelerin gıdaya veya çalışılan ortama düşmesine engel olurlar. Otomatik makinalarda el değmeden üretildikleri ve tek kullanımlık olduklarından aynı zamanda hijyeniktirler. Değişik renkleri, ölçüleri, kumaş kaliteleri olsa da kağıt akordeon bonelerin hepsinin ortak özelliği 100% polipropilen (PP) dokusuz tela kumaştan üretilmiş olmalarıdır. Bu kumaşın sahip olduğu hava geçirme özelliği ve kenarlarındaki yumuşak lastik sayesinde kullananın kafasını sıkmaz ve saçlarda terlemeye yol açmaz. Yukarıda bahsedilen değişik çeşitlerden birkaç tanesi hakkında bilgiler aşağıda özet olarak sunulmuştur.

Beyaz Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Beyaz genelde kullanılan renktir. Beyaz akordeon boneler de kenarlarında kullanılan örme lastiğin tek veya çift olmasına, boylarına göre değişik özelliklere sahiptirler.

Beyaz Renkli Kağıt Akordiyon Bone
  • Boylar: 43-44 cm, 46 cm, 48 cm, 52-53 cm

  • Paketleme: 100 Adet / Poşet, 10 Poşet (1.000 Adet) / Koli veya 20 Poşet (2.000 Adet) / Koli

  • Diğer: Kenar lastiği tek veya çift tel örme lastiktir, tek kullanımlıktır, ultrasonik dikişlidir, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamüldür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Özellikle beyaz rengin hakim olduğu gıda üretim yerlerinde (süt ürünleri, unlu mamüller vs), düşük bir ihtimal de olsa, beyaz renkli kağıt akordeon bonelerin parça (veya bütün olarak) gıdaya karışma durumları olabilir. Gıdaya karışabilecek bone veya bone parçalarını kolaylıkla farketmek için müşterilerimizin isteğine göre mavi (veya yeşil) bonelerimiz mevcuttur. Diğer yandan mavi (veya yeşil) renkli kağıt akordeon boneler bir işyerindeki değişik bölümlerde çalışan elemanların da kolaylıkla algınlanmasına yarar. Bu özellikler haricinde mavi boneler beyaz bonelerin sahip oldukları diğer özelliklere de sahiptirler.

Mavi Renkli Kağıt Akordiyon Bone
  • Boylar: 46 - 48 cm

  • Paketleme: 100 Adet / Poşet, 10 Poşet (1.000 Adet) / Koli

  • Diğer: Mavi renklidir, kenar lastiği tek veya çift tel örme lastiktir, tek kullanımlıktır, ultrasonik dikişlidir, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamüldür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Özellikle beyaz rengin hakim olduğu gıda üretim yerlerinde (süt ürünleri, unlu mamüller vs), düşük bir ihtimal de olsa, beyaz renkli kağıt akordeon bonelerin parça (veya bütün olarak) gıdaya karışma durumları olabilir. Gıdaya karışabilecek bone veya bone parçalarını kolaylıkla farketmek için müşterilerimizin isteğine göre yeşil (veya mavi) bonelerimiz mevcuttur. Ayrıca, yeşil daha çok hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında tercih edilen bir renktir. Son olarak, yeşil (veya mavi) renkli kağıt akordeon boneler bir işyerindeki değişik bölümlerde çalışan elemanların da kolaylıkla algınlanmasına yarar. Bu özellikler haricinde yeşil boneler beyaz bonelerin sahip oldukları diğer özelliklere de sahiptirler.

Yeşil Renkli Kağıt Akordiyon Bone
  • Boylar: 45 - 48 cm

  • Paketleme: 100 Adet / Poşet, 10 Poşet (1.000 Adet) / Koli

  • Diğer: Yeşil renklidir, kenar lastiği tek veya çift tel örme lastiktir, tek kullanımlıktır, ultrasonik dikişlidir, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamüldür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.