GALOŞ

Ziyaretçilerin ayakkabıları vasıtası ile dışarıdan içeriye taşınabilecek mikroorganizma, kir ve diğer istenmeyen yabancı maddelerin içerideki çalışma ortamına dahil olmasınınengellenmesinde ve hijyenin belli bir seviyede tutulmasında galoşlar oldukça pratik ve ekonomik bir alternatif sunarlar. Bu yüzden kullanım alanları hastane ve diğer sağlık kuruluşlarından, çeşitli gıda üretim yerlerine, spor salonlarından güzellik merkezlerine kadar oldukça geniştir. Galoşlar hammaddelerine, ölçülerine ve renklerine göre çeşitlilik gösterirler. Bunlardan bazıları hakkındaki bilgiler aşağıda özet olarak sunulmuştur:

Polietilen Naylon Galoş (Standart)

Naylon galoş olarak da bilinen bu galoşun hammaddesi 100% polietilendir. Otomatik makinalarda el değmeden üretilmektedir. Genelde mavi renkli üretilmektedir. Diğer renklerde de özel üretim yapılmaktadır.

Polietilen Galoş (Standart)
  • Ölçüler: 39-40 cm x 11 -12 cm (net)

  • Paketleme: 1.000 Adet / (preslenmiş) Koli (yaklaşık 20 x 30 x 11 cm)

  • Diğer: (Botlar dahil) Rahat giyilir, mavi renklidir, tek kullanımlıktır, orijinal 100% polietilen hammadde, ultrasonik dikişli, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nonwoven Tela Galoş

Hammaddesi 100% polipropilen (PP) olan dokusuz tela kumaştan otomatik makinalarda el değmeden üretilmiştir. Bu tip tela galoşlar özellikle çok dayanıklı galoşa ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Genelde beyaz renklidir. Özel sipariş üzerine diğer renklerde de üretim olanağı bulunmaktadır.

Nonwoven Tela Galoş
  • Ölçüler: 39-40 cm x 13-14 cm (net)

  • Paketleme: 1.000 Adet / Koli

  • Diğer: (Botlar dahil) Rahat giyilir, beyaz renklidir, tek kullanımlıktır, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamüldür, ultrasonik dikişli, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.