Lastikli Maske – Çift Kat

Cerrahi maske olarak da bilinen bez maskeler hastaneler ve diğer sağlık kuruluşları, gıda üretim yerleri ve diğer hijyen gerektiren yerlerde çalışanların ağızlarından veya sakal / bıyıklarından kaynaklanabilecek nefes alıp verme, öksürük, hapşırık vs ile gıdaya veya çalışılan ortama geçebilecek tükürük, mikrop, virüs ve diğer istenmeyen yabancı maddelerin engellenmesinde oldukça pratik bir alternatif sunarlar. Hem otomatik makinalarda el değmeden üretildikleri, hem de tek kullanımlık oldukları için hijyeniktirler. Beyaz, yeşil mavi gibi değişik renkleri, çift katlı, 3 katlı, filtreli gibi çeşitleri mevcuttur. Cerrahi maskelerin hammaddesi 100% polipropilen (PP) dokusuz (nonwoven) tela kumaştır. Bu kumaşın sahip olduğu hava geçirme özelliği sayesinde kullananların nefes alıp vermeleri kolaylaşır. Ayrıca üst kısmında kumaş içinde bulunan yumuşak burun teli sayesinde maske kullananın burnuna oturarak kullanımda rahatlık sağlar.

Beyaz Renkli Lastikli Maske – Çift Kat

Bir kalın bir de ince 100% polipropilen tela kumaştan oluşmaktadır. Beyaz genelde kullanılan renktir. Lastikler kulakları rahatsız etmez.

Beyaz Renkli Lastikli Maske – Çift Kat
  • Boylar: Standart boy (9,5 x 18 cm)

  • Diğer Renkler: Yeşil, Mavi

  • Paketleme: 100 Adet / Kutu, 20 Kutu (2.000 Adet) / Koli

  • Diğer: Lastikler kullananların kulaklarını kesinlikle rahatsız etmez, kullanım esnasında lastikler kopmaz, 1 kalın ve 1 ince kattan oluşmaktadır, tek kullanımlıktır, ultrasonik dikişlidir, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamüldür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.