Nonwoven Tela Kolluk - Kalın

Kolluklar özellikle gıda üretilen ve diğer hijyen gerektiren yerlerde çalışanların kollarını gıdaya veya üzerinde çalışılan ürüne direkt olarak temasını engelleyerek çalışanların kollarındaki tüylerin ve diğer istenmeyen maddelerin (ter damlacıkları, kir vs) gıdaya veya üzerinde çalışılan ürüne karışmasını önlemiş olurlar. Tek kullanımlık olduklarından aynı zamanda hijyeniktirler. Nowoven tela kollukların değişik çeşitleri mevcut olsa da hepsinin ortak özelliği 100% polipropilen (PP) dokusuz tela kumaştan üretilmiş olmalarıdır. Bu kumaşın sahip olduğu hava geçirme özelliği sayesinde özellikle sıcak ortamlarda çalışanların kollarında terlemeye yol açmaz.

Yukarıda bahsedilen değişik çeşitlerden bir tanesi de kalın kolluklardır. Kullanılan nonwoven kumaşın kalitesi 20-25 g/m2 civarında olup, tek kullanımlık misafir önlüklerindeki kumaşa yakın kalitededir. Standart renk beyazdır. Bu kolluklarda hem dirsekte, hem de kol ağzında örme lastik mevcuttur. Kesinlikle dar gelmez veya bol gelerek dirsekten aşağıya kaymaz

Nonwoven Tela Kolluk - Kalın

  • Boylar: Standart tek beden (dar veya kısa gelmez)

  • Paketleme: 100 Adet / Poşet, 1.000 Adet / Koli

  • Diğer: Mevcut renk beyazdır, tek kullanımlıktır,

İnsan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan mamuldür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.